O nas

Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami tj. mieszkań, domów, działek, pensjonatów, obiektów komercyjnych oraz wynajmie nieruchomości. W ofercie biura znajdziecie Państwo oferty nieruchomości w Koszalinie, okolicy oraz w pasie nadmorskim.

Ceny ofertowe nieruchomości oraz ceny naszych usług są negocjowalne.

Doświadczenie

Jako pośrednicy w obrocie nieruchomościami pracujemy nieprzerwanie od 1994r.
Wieloletnie doświadczenie sprawia, że znamy lokalny rynek nieruchomości i panujące na tym rynku trendy oraz staramy się zrozumieć potrzeby klientów. Klienci obdarzają nas zaufaniem powierzając do sprzedaży i wynajmu swoje nieruchomości. Szczególną wagę przykładamy do profesjonalnej i rzetelnej pracy nad ofertą i indywidualnego podejścia do ich właściciela. Budujemy dobre, trwałe relacje na zasadach obustronnego zaufania. Wykonujemy powierzone zadania zgodnie z naszą najlepszą wiedzą i doświadczeniem, kierując się dobrem klientów.
Posiadamy certyfikat obowiązkowego ubezpieczenia OC oraz licencję zawodową nr 880 wydaną przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast w 2000r, zarejestrowaną w Centralnym Rejestrze Pośredników i Zarządców Nieruchomości PFRN.
Jako biuro stosujemy Kartę Praw Klienta PFRN.

Czynności pośrednictwa:

• Zawsze oglądamy nieruchomość, wykonujemy dokumentację fotograficzną i wycenę nieruchomości do celów sprzedaży i wynajmu.
• Zawieramy z klientami umowy pośrednictwa na piśmie. Treść i warunki umowy są obustronnie uzgadniane.
• Aby transakcja była bezpieczna dla obu stron, sprawdzamy stan prawny nieruchomości przyjmowanych do sprzedaży i wynajmu, zapisy w KW, ewentualne zadłużenia czy ograniczenia obciążające nieruchomości. Wyjaśniamy nieścisłości i błędy w dokumentach.
• Porządkujemy i przygotowujemy wraz z właścicelem dokumenty niezbędne do umowy kupna-sprzedaży lub wynajmu.
• Współpracujemy z doświadczonymi pośrednikami tworząc internetowy system wymiany ofert GRUPAPLUS G+ . Przekazujemy oferty automatycznie, w czasie rzeczywistym.
• Oferty są aktualne i pewne, wielokrotnie sprawdzone oraz promowane przez pośredników na stronach i portalach internetowych, w gablotach okiennych i ulotkach.
• Współpracujemy z projektantami, rzeczoznawcami, notariuszami ,geodetami w związku z podziałami i wytyczeniem nieruchomości.
• Zapewniamy klientowi kupującemu optymalny dostęp do ofert na wielu portalach nieruchomościowych.
• Kupującym pomagamy w wyborze i uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.
• Jesteśmy z klientami od momentu podpisania umowy pośrednictwa, do czasu podpisania aktu notarialnego oraz protokólarnego wydania nieruchomości.

W górę