Nr Oferty: 3403331
Mieszkanie
Sarbinowo Południowa
Powierzchnia: 45.17m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 490 000 PLN
| Mieszkanie | |
|---|---|
| Rodzaj transakcji | Sprzedaż |
| Osiedle | Sarbinowo |
| Ilość pokoi | 2 |
| Piętro | 0 |
| Winda | Tak |
| Ogrzewanie | Elektryczne |
| Cena | 490 000 PLN |
| Rodzaj rynku | Wtórny |
| Gmina | Mielno |
| Forma własności | Własność |
| Kuchnia | Tak |
| Ilość pięter | 4 |
| Balkon/logga | Taras |
| Garaż/Parking | Brak |
| Cena m2 | 10 848 PLN |
Nr Oferty: 3403331
Mieszkanie
Sarbinowo Południowa
Powierzchnia: 45.17m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 490 000 PLN
Kontakt
Telefon: 943 424 758Krystyna Malinowska
Telefon: +48 604 440 108
E-mail: km@kontrakt-nieruchomosci.pl
Andrzej Malinowski
Telefon: +48 602 355 418
E-mail: am@kontrakt-nieruchomosci.pl
czytaj dalej
Kontakt
Telefon: 943 424 758Krystyna Malinowska
Telefon: +48 604 440 108
E-mail: km@kontrakt-nieruchomosci.pl
Andrzej Malinowski
Telefon: +48 602 355 418
E-mail: am@kontrakt-nieruchomosci.pl
oferta nr 3403331
Mieszkanie
45.17 m2
490 000.00 PLN
10 847.91 PLN / m2
Miejscowość: Sarbinowo
Województwo: Zachodniopomorskie
Ilość kondygnacji: 4
Twój apartament nad morzem – tylko 220 metrów od plaży!
Przedstawiamy wyjątkowy, 2-pokojowy apartament w Sarbinowie to idealna propozycja dla Ciebie – zarówno na własny wypoczynek, jak i jako pewna inwestycja. Położony na parterze budynku przy ul. Południowej, apartament o powierzchni 45,17 m2 zachwyca funkcjonalnym układem. Jasne wnętrza oraz bezpośrednie wyjście do prywatnego ogródka sprawiają, że przestrzeń jest niezwykle komfortowa i przyjazna.
Lokalizacja, która robi różnicę...
Zaledwie kilka minut spacerem (220 metrów) dzieli Cię od szerokiej, piaszczystej plaży – do której prowadzi bezpośrednie wyjście z terenu kompleksu. Spokojna okolica, a jednocześnie bliskość atrakcji turystycznych sprawiają, że to miejsce ma ogromny potencjał.
OKAZYJNA CENA: 490.000 zł
Wnętrze, które pokochasz...
• przestronny salon z wyposażonym aneksem kuchennym i wyjściem na słoneczny ogródek,
• przytulna sypialnia z dużym łóżkiem i wyjściem na taras,
• duża łazienka z kabiną prysznicową,
• pojemny i funkcjonalny przedpokój.
Twój prywatny kawałek natury
Do dyspozycji masz pięknie zagospodarowany ogródek – częściowo wykończony deską kompozytową, częściowo zielony. Idealne miejsce na relaks, spotkania z bliskimi czy spokojne poranki na świeżym powietrzu.
Komfort przez cały rok
Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony, gotowy do zamieszkania lub wynajmu. Dodatkowe atuty to klimatyzacja oraz ogrzewanie elektryczne.