Oferta

Nr Oferty: 3403331

Mieszkanie

Sarbinowo Południowa

Powierzchnia: 45.17m2

Liczba pokoi: 2

Cena: 490 000 PLN

Szczegóły
Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Osiedle Sarbinowo
Ilość pokoi 2
Piętro 0
Winda Tak
Ogrzewanie Elektryczne
Cena 490 000 PLN
Rodzaj rynku Wtórny
Gmina Mielno
Forma własności Własność
Kuchnia Tak
Ilość pięter 4
Balkon/logga Taras
Garaż/Parking Brak
Cena m2 10 848 PLN

Nr Oferty: 3403331

Mieszkanie

Sarbinowo Południowa

Powierzchnia: 45.17m2

Liczba pokoi: 2

Cena: 490 000 PLN

Kontakt

Telefon: 943 424 758

Krystyna Malinowska
Telefon: +48 604 440 108
E-mail: km@kontrakt-nieruchomosci.pl

Andrzej Malinowski
Telefon: +48 602 355 418
E-mail: am@kontrakt-nieruchomosci.pl

Twój apartament nad morzem – tylko 220 metrów od plaży!

Przedstawiamy wyjątkowy, 2-pokojowy apartament w Sarbinowie to idealna propozycja dla Ciebie – zarówno na własny wypoczynek, jak i jako pewna inwestycja. Położony na parterze budynku przy ul. Południowej, apartament o powierzchni 45,17 m2 zachwyca funkcjonalnym układem. Jasne wnętrza oraz bezpośrednie wyjście do prywatnego ogródka sprawiają, że przestrzeń jest niezwykle komfortowa i przyjazna.

Lokalizacja, która robi różnicę...
Zaledwie kilka minut spacerem (220 metrów) dzieli Cię od szerokiej, piaszczystej plaży – do której prowadzi bezpośrednie wyjście z terenu kompleksu. Spokojna okolica, a jednocześnie bliskość atrakcji turystycznych sprawiają, że to miejsce ma ogromny potencjał.

OKAZYJNA CENA: 490.000 zł

 

Wnętrze, które pokochasz...

• przestronny salon z wyposażonym aneksem kuchennym i wyjściem na słoneczny ogródek,

• przytulna sypialnia z dużym łóżkiem i wyjściem na taras,

• duża łazienka z kabiną prysznicową,

• pojemny i funkcjonalny przedpokój.

 

Twój prywatny kawałek natury

Do dyspozycji masz pięknie zagospodarowany ogródek – częściowo wykończony deską kompozytową, częściowo zielony. Idealne miejsce na relaks, spotkania z bliskimi czy spokojne poranki na świeżym powietrzu.

 

Komfort przez cały rok
Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony, gotowy do zamieszkania lub wynajmu. Dodatkowe atuty to klimatyzacja oraz ogrzewanie elektryczne.

Idealna inwestycja lub wakacyjna przystań

Świetna opcja pod wynajem krótkoterminowy lub jako prywatny apartament nad morzem – gotowy, by zacząć zarabiać lub cieszyć od pierwszego dnia. Niewielkie koszty utrzymania - czynsz w wysokości 320 zł/miesiąc. 

Zadzwoń i umów się na prezentację – ten apartament naprawdę warto zobaczyć na żywo!

Oglądanie z pośrednikiem. (lic. Zaw. nr 11917) Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty określonej w art.66 KC

czytaj dalej

Kontakt

Telefon: 943 424 758

Krystyna Malinowska
Telefon: +48 604 440 108
E-mail: km@kontrakt-nieruchomosci.pl

Andrzej Malinowski
Telefon: +48 602 355 418
E-mail: am@kontrakt-nieruchomosci.pl

490 000.00 PLN

10 847.91 PLN / m2

Miejscowość: Sarbinowo
Województwo: Zachodniopomorskie
Ilość kondygnacji: 4
Twój apartament nad morzem – tylko 220 metrów od plaży! Przedstawiamy wyjątkowy, 2-pokojowy apartament w Sarbinowie to idealna propozycja dla Ciebie – zarówno na własny wypoczynek, jak i jako pewna inwestycja. Położony na parterze budynku przy ul. Południowej, apartament o powierzchni 45,17 m2 zachwyca funkcjonalnym układem. Jasne wnętrza oraz bezpośrednie wyjście do prywatnego ogródka sprawiają, że przestrzeń jest niezwykle komfortowa i przyjazna. Lokalizacja, która robi różnicę... Zaledwie kilka minut spacerem (220 metrów) dzieli Cię od szerokiej, piaszczystej plaży – do której prowadzi bezpośrednie wyjście z terenu kompleksu. Spokojna okolica, a jednocześnie bliskość atrakcji turystycznych sprawiają, że to miejsce ma ogromny potencjał. OKAZYJNA CENA: 490.000 zł Wnętrze, które pokochasz... • przestronny salon z wyposażonym aneksem kuchennym i wyjściem na słoneczny ogródek, • przytulna sypialnia z dużym łóżkiem i wyjściem na taras, • duża łazienka z kabiną prysznicową, • pojemny i funkcjonalny przedpokój. Twój prywatny kawałek natury Do dyspozycji masz pięknie zagospodarowany ogródek – częściowo wykończony deską kompozytową, częściowo zielony. Idealne miejsce na relaks, spotkania z bliskimi czy spokojne poranki na świeżym powietrzu. Komfort przez cały rok Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony, gotowy do zamieszkania lub wynajmu. Dodatkowe atuty to klimatyzacja oraz ogrzewanie elektryczne. Idealna inwestycja lub wakacyjna przystań Świetna opcja pod wynajem krótkoterminowy lub jako prywatny apartament nad morzem – gotowy, by zacząć zarabiać lub cieszyć od pierwszego dnia. Niewielkie koszty utrzymania - czynsz w wysokości 320 zł/miesiąc. Zadzwoń i umów się na prezentację – ten apartament naprawdę warto zobaczyć na żywo! Oglądanie z pośrednikiem. (lic. Zaw. nr 11917) Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty określonej w art.66 KC