Oferta

Nr Oferty: 140940

Lokal użytkowy

Koszalin Młyńska

Powierzchnia: 22.73m2

Cena: 159 000 PLN

Szczegóły
Obiekt/Lokal
Osiedle
Powierzchnia 22.73
Ilość pomieszczeń 2
Rok budowy
Forma własności działki (Nieznany)
Cena 159 000 PLN
Gmina Koszalin
Powierzchnia działki 0.00
Stan techniczny
Parking
Ogrzewanie C.o. miejskie
Cena m2 6 995 PLN

Nr Oferty: 140940

Lokal użytkowy

Koszalin Młyńska

Powierzchnia: 22.73m2

Cena: 159 000 PLN

Kontakt

Telefon: 943 424 758

Krystyna Malinowska
Telefon: +48 604 440 108
E-mail: km@kontrakt-nieruchomosci.pl

Andrzej Malinowski
Telefon: +48 602 355 418
E-mail: am@kontrakt-nieruchomosci.pl

Lokal użytkowy o pow. 22,73 m2 położony na parterze w Koszalinie przy ul. Młyńskiej.

Nieruchomość składa się z sali sprzedaży, zaplecza oraz  toalety. 

Lokal od wielu lat funkcjonuje jako optyk. 

Aktualny Najemca wynajmuje lokal do końca czerwca 2026r.

Media- woda, kanalizacja, prąd w lokalu.Ciepła woda z podgrzewacza elektrycznego. 

Ogrzewanie - co. miejskie. 

Okna - PCV, w oknach i drzwiach wejściowych rolety zewnętrzne. 

Otoczenie - nieruchomość położona w Centrum miasta, po przeciwnej stronie Ratusz, 100 m do Banku PKO BP. 

Nieruchomość idealna do prowadzenie działalności gospodarczej np. gabinet kosmetyczny, fryzjer itp.

Opłaty: czynsz do Wspólnoty 354,56 zł/m-c, prąd, woda wg zużycia.

Podatek od nieruchomości 787 zł/rok 2026

Oglądanie lokalu po wcześniejszym umówieniu przez Pośrednika. 

Lic. zaw. 6732

czytaj dalej

Kontakt

Telefon: 943 424 758

Krystyna Malinowska
Telefon: +48 604 440 108
E-mail: km@kontrakt-nieruchomosci.pl

Andrzej Malinowski
Telefon: +48 602 355 418
E-mail: am@kontrakt-nieruchomosci.pl

159 000.00 PLN

6 995.16 PLN / m2

Miejscowość: Koszalin
Województwo: Zachodniopomorskie
Ilość kondygnacji: 0
Lokal użytkowy o pow. 22,73 m2 położony na parterze w Koszalinie przy ul. Młyńskiej. Nieruchomość składa się z sali sprzedaży, zaplecza oraz toalety. Lokal od wielu lat funkcjonuje jako optyk. Aktualny Najemca wynajmuje lokal do końca czerwca 2026r. Media- woda, kanalizacja, prąd w lokalu.Ciepła woda z podgrzewacza elektrycznego. Ogrzewanie - co. miejskie. Okna - PCV, w oknach i drzwiach wejściowych rolety zewnętrzne. Otoczenie - nieruchomość położona w Centrum miasta, po przeciwnej stronie Ratusz, 100 m do Banku PKO BP. Nieruchomość idealna do prowadzenie działalności gospodarczej np. gabinet kosmetyczny, fryzjer itp. Opłaty: czynsz do Wspólnoty 354,56 zł/m-c, prąd, woda wg zużycia. Podatek od nieruchomości 787 zł/rok 2026 Oglądanie lokalu po wcześniejszym umówieniu przez Pośrednika. Lic. zaw. 6732