Nr Oferty: 0507484
Dom wolnostojący
Gwda Wielka Szczecinecka
Powierzchnia: 120.00m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 159 000 PLN
| Dom | |
|---|---|
| Osiedle | |
| Powierzchnia | 120.00 |
| Ilość pokoi | 4 |
| Forma własności działki | Własność |
| Rok budowy | 1939 |
| Cena | 159 000 PLN |
| Gmina | Szczecinek |
| Ulica | Szczecinecka |
| Powierzchnia działki | 5300.00 |
| Ilość pięter | 0 |
| Ogrzewanie | Etażowe |
| Garaż/Parking | Garaż |
| Cena m2 | 1 325 PLN |
Nr Oferty: 0507484
Dom wolnostojący
Gwda Wielka Szczecinecka
Powierzchnia: 120.00m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 159 000 PLN
Kontakt
Telefon: 943 424 758Krystyna Malinowska
Telefon: +48 604 440 108
E-mail: km@kontrakt-nieruchomosci.pl
Andrzej Malinowski
Telefon: +48 602 355 418
E-mail: am@kontrakt-nieruchomosci.pl
czytaj dalej
Kontakt
Telefon: 943 424 758Krystyna Malinowska
Telefon: +48 604 440 108
E-mail: km@kontrakt-nieruchomosci.pl
Andrzej Malinowski
Telefon: +48 602 355 418
E-mail: am@kontrakt-nieruchomosci.pl
oferta nr 0507484
Dom wolnostojący
120.00 m2
159 000.00 PLN
1 325.00 PLN / m2
Miejscowość: Gwda Wielka
Województwo: Zachodniopomorskie
Ilość kondygnacji: 0
Dom z dostępem do rzeki Gwdy – Gwda Wielka, ul. Szczecinecka
Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Gwda Wielka, z bezpośrednim dostępem do rzeki Gwdy. To idealna propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca do życia, dużej działki oraz bliskości natury, przy jednoczesnym dogodnym dojeździe do Szczecinka.
Nieruchomość znajduje się zaledwie 9 km od Szczecinka, w cichej i urokliwej okolicy, na terenie objętym obszarem chronionego krajobrazu „Jeziora Szczecineckie”.Najważniejsze informacje:
powierzchnia działki: 0,5040 ha (działka nr 680),
dostęp do rzeki Gwdy,
dom jednorodzinny z możliwością użytkowania jako dwa niezależne mieszkania,
sprzedaż wraz z umeblowaniem,
dwa budynki gospodarcze o łącznej powierzchni ok. 160 m2,
spokojna okolica i dużo zieleni.Dom mieszkalny
Budynek obecnie funkcjonuje jako dwie niemal bliźniacze, niezależne części z osobnymi wejściami, co daje wiele możliwości – zarówno dla dużej rodziny, jak i pod wynajem.Część I:
korytarz ok. 2,8 m2 z wejściem na strych,
kuchnia ok. 7,2 m2,
pokój ok. 14,4 m2 z dużą czterodrzwiową szafą z lustrem,
pokój ok. 19,2 m2,
łazienka ok. 4,8 m2 wyposażona w wannę, umywalkę, lustro i WC.Część II:
korytarz ok. 1,9 m2,
kuchnia ok. 9,4 m2,
pokój ok. 16,6 m2,
pokój ok. 20,6 m2,
dodatkowy korytarz ok. 2 m2,
łazienka ok. 2,7 m2 wyposażona w wannę, umywalkę, lustro i WC.
Powierzchnia użytkowa zgłoszona do opodatkowania wynosi 80 m2.