Projekty domów

W NASZYM BIURZE NIERUCHOMOŚCI POSIADAMY AKTUALNE KATALOGI GOTOWYCH PROJEKTÓW.

Biuro nieruchomości Kontrakt pośredniczy w sprzedaży GOTOWYCH TYPOWYCH PROJEKTÓW : domów jednorodzinnych, szeregowych , letniskowych, obiektów usługowych, hoteli, pensjonatów, warsztatów, budynków gospodarczych, lokali i garaży z firm: KB-Projekt i Pro-Arte.

Duży wybór sprawdzonych i atrakcyjnych projektów!!!

Każdy projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, instalacji elektrycznej, odgromowej, instalacji sanitarnych, gazowych i centralnego ogrzewania. Komplet dokumentacji projektu domu składa się z 4 egzemplarzy projektu. Gotowy projekt technicny trzeba adaptować do istniejących warunków na działce. Do każdego projektu dołączona jest zgoda na dokonywanie wszelkich zmian i adaptacji przez osoby posiadające uprawnienia, bez naruszania praw autorskich. Zamawiający pokrywa rzeczywistą cenę projektu. Koszty przesyłki pocztowej są wliczone w cenę projektu.

Zamówienia z podaniem numeru katalogowego projektu prosimy składać w siedzibie biura KONTRAKT NIERUCHOMOŚCI w Koszalinie, bez dodatkowych kosztów prowizji. Projekt wysyłany jest przez biuro projektów w ciągu 2- dni od daty złożenia zamówienia. Dostarczenie projektu przez pocztę do odbiorcy, trwa ok. 1 tydzień. Koszty przesyłki dokumentacji wliczonę są w cenę projektu.

Aby wybrać projekt kliknij w poniższy baner:

W górę